BOSTAN Sosyal İnovasyon Enstitüsü olarak bizler; sosyal, kültürel, çevresel ve iktisadi alanları kapsayan büyük dönüşümlerle ve risklerle karşı karşıya olduğumuz inancındayız.

Karşı koyulamaz bu dönüşümleri doğru yönlere kanalize etmek ve yeni fırsatlar oluşturmak için yenilikçi yaklaşımlara, fikirlere ve uygulamalara olan ihtiyaç bugün hiç olmadığı kadar fazla.

Einstein’ın dediği gibi: “Yarattığımız problemleri, problemi yaratırken kullandığımız düşünce sistematiği ile çözemeyiz”.

Sosyal İnovasyon; karşımıza çıkan buhranlar, çözülmesi veya iyileştirilmesi gereken meseleler karşısında; daha etkili, verimli ve sürdürülebilir çözümler ortaya konulabilmesidir. Sosyal İnovasyon, bahse konu çözümlerin birey odaklı olmaktan ziyade toplumun geneline hizmet etmesi gerektiğine vurgu yapar.

BOSTAN Sosyal İnovasyon Enstitüsü olarak bizler bu dönüşüm karşısında yeni fikirlerin tartışılıp hayata geçirileceği ve geleceği tasarlama adına bilimsel araştırmaların yapılacağı bir platform oluşturma çabasındayız.

Residential

From Montreal to Shanghai, we've designed comfortable and livable homes for families of all shapes and sizes. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam lorem ipsum.

Commercial

We have extensive experience designing interiors for restaurants and offices. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Cum sociis natoque penatibus et magnis dolor sit amet.

Lima01.jpg

Hospitality

If you need your guests to have an unforgettable experience, the Hayden Collective will deliver. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Fusce dapibus.